Sajt

Harmincegy országban szeretik

Aktuális állásajánlatok - Élelmiszerbiztonsági mérnök - Barcs

A magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres Kőröstej Csoport új munkatársakat

barcsi gyártóüzemébe

élelmiszerbiztonsági mérnök

pozícióba

Feladatok:

·        a minőségirányítási rendszerrel kapcsolatos dokumentumok karbantartása

·        a minőségügyi csapat munkájának megszervezése, koordinálása, szakmai irányítása

·        a forgalomba kerülő termékek megfelelőségének biztosítása a mindenkori szabványok, előírások, minőségi követelmények szerint

·        a minőségirányítási eljárásokban meghatározott feladatok elvégzése a feladatok elvégzését igazoló minőségügyi feljegyzések ellenőrzése, vezetése és megőrzése

·        a labor munkája során felmerült nem megfelelőségek nyomon követése, a nem megfelelő termékek kezelésére vonatkozó előírások betartásának ellenőrzése

·        élelmiszeripari üzemre vonatkozó higiéniai szabályok betartása és betartatása

·        az ellenőrzési tervben meghatározott belső és külső laborvizsgálatok felügyelete, minta küldések lebonyolítása

·        javaslattétel a késztermékek minőségét javító technikai paraméterekre

·        vevői és minőségügyi auditok lebonyolítása

·        minőségügyi reklamációk kezelése

·        kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás a beszállítókkal, partnerekkel, akreditált laboratóriumokkal

·        jelentések, minőségügyi statisztikák készítése

Elvárások:

·        felsőfokú élelmiszeripari vagy vegyipari végzettség

·        5 év hasonló területen (tejiparban vagy élelmiszeripari laborban) szerzett tapasztalat

·        hatósági, HACCP élelmiszerbiztonsági előírások teljes körű ismerete

·        vezetői készségek, képességek (irányítás, ellenőrzés, visszajelzés)

·        jó kommunikációs készség, határozott fellépés

·        magabiztos MS Office ismeretek

·        angol nyelvismeret

Ajánlatunk:

·        Felelősségteljes, változatos munka

·        Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség

·        Sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások, értékteremtő feladatok

·       Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, dolgozói biztosítás, ingyenes buszjárat, különböző munkavállalói juttatások, kedvezmények

·        Munkába állás kezdete: azonnal

Munkavégzés helye:     7570 Barcs, Mészégető utca (Somogy megye)

Vásárolna nálunk?

Nagykereskedőknek, üzletláncoknak: +36 1 239 0892